رفتن به محتوای اصلی
۳ روش آسان برای تولید محتوا‌یی که مخاطبان مشتاق به خواندن آن هستند!

۳ روش آسان برای تولید محتوا‌یی که مخاطبان مشتاق به خواندن آن هستند!

آیا شما هم زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد تولید محتوا و ویدئوهایتان می کنید؟ نگران نباشید، چون هر تولیدکننده محتوایی این دوران را باید بگذراند. در اصل شما میخواهید علاوه بر تولید محتوایی جدید و منحصر بفرد، چیزی ایجاد کنید که برای مخاطبانتان نیز مفید واقع شود.

اگر قصد دارید محتوایی تولید کنید که نظر مخاطب خودتان را جلب کنید، باید دقت کنید در بازار هدف شما، چه در دنیای فیزیکی و چه در فضای مجازی، چه میگذرد و افراد خواهان چه چیزهایی هستند!

در ادامه این مطلب به معرفی ۳ روش ساده برای انجام این کار خواهیم پرداخت:

۱- به سوالات مشتری پاسخ دهید

در هر زمینه ای که مشغول به فعالیت هستید، بدون شک روزانه تعداد زیادی سوال از مشتریان و مخاطبان خودتان دریافت می کنید. هرچه کار شما تخصصی تر باشد قطعا تعداد سوالات نیز به مراتب بیشتر خواهد بود.

زمانی که این پرسش ها را دسته بندی کنید می توانید متوجه شوید اولویت پاسخگویی به کدام مطالب تعلق می گیرد و خیلی ساده می توانید درباره آن موضوعات شروع به تولید محتوای با کیفیت کنید. این کار نه تنها به شما ایده تولید محتوا می دهد، بلکه باعث می شود خیلی جامع به پرسش های متداول پاسخ دهید.

۲- تحقیق در مورد کلمات کلیدی

با تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی محبوب، می توانید متوجه شوید مشتریان بالقوه شما دقیقاً به دنبال چه چیزی هستند. این یکی از بهترین روش های بازاریابی و همچنین روشی عالی برای تعامل با مشتریان در نقطه نیازشان است.

تولید محتوا با این روش، بی نهایت ایده جدید در مغز شما تولید و علاوه بر جلب توجه مخاطبان فعلی، بازدید کننده های جدیدی که مشتریان بالقوه شما خواهند بود را نیز جذب خواهد کرد.

برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی روش های مختلفی وجود دارد اما پیشنهاد می کنم برای این کار از دو سایت KWfinder و Google Adwords Keyword Planner استفاده کنید.

۳- دقت به مکالمات روزمره در جامعه

سعی کنید همیشه افراد تاثیر گذار در حوزه فعالیت خودتان را دنبال کنید و پیگیر گفتگوهای میان آنها و مخاطبانشان باشید. به این صورت متوجه می شوید چه مباحثی داغ تر بوده و طرفداربیشتری دارد و با استفاده از آنها می توانید محتوایی تولید کنید که مورد پسند افراد زیادی قرار گیرد.

یکی دیگر از مواردی که در این روش به شما کمک می کند، مشاهده مطالب موجود در هشتگ هاست. سعی کنید هشتگ های مربوط به حوزه فعالیتتان را شناسایی و بررسی کنید کدام هشتگ ها پرطرفدارتر هستند و از آنها در تولید محتوای خود استفاده کنید.

شما برای پیدا کردن موضوع تولید محتوا از چه روشی استفتده می کنید؟

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا